Michal Dvořák - soudní znalec

Jméno Michal Dvořák
Emaildvorak@stkvlasim.cz
Kraj znalecké činnostiHlavní město Praha
Sekce KSZDoprava a strojírenství Praha
Obory znalecké činnosti
oceňování motorových vozidel
Zvláštní dovednosti
Kontakty
AdresaRuská 2495/69, Praha 10, 100 00, Hlavní město Praha
Doručovací adresaRuská 2495/69, Praha 10, 100 00, Hlavní město Praha
Telefon
Mobilní telefon
Datová schránka
Informace o zaměstnavateli
ZaměstnavatelAutorecar,s.r.o.
AdresaBenešovská 300, Divišov, 257 26
Telefon
Fax
Vyhledávání znalce
Příjmení znalcePokud znáte jméno nebo příjmení znalce, nebo jeho část, můžete jej přímo vyhledat
Obor znalcePokud hledáte znalce pro konkrétní obor, vyhledejte jej zde.
Odvětví
Fulltextové vyhledáváníPokud nevíte přesně co hledat, zkuste to přes klíčové slovo

Rozšířené vyhledávání

Sekce KSZ
Specializace
Kraj
Město
Zvláštní odbornostFulltextové vyhledávání dle textového popisku


Výsledek vyhledávání

JménoEmailSekce KSZOborKraj
Barták Milan zc@moto-bartak.czDoprava a strojírenství PrahaStrojírenstvíStředočeský kraj
Benda Tomáš aa.benda@seznam.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomika, StrojírenstvíÚstecký kraj
Borůvka Petr petr.stk@seznam.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaMoravskoslezský kraj
Černík František fracernik@volny.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomika, StrojírenstvíÚstecký kraj
Diviš Josef divis@trnet.czDoprava a strojírenství PrahaDoprava, Ekonomika, StrojírenstvíJihomoravský kraj
Dufek Václav Dufek.Vaclav@seznam.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomika, StrojírenstvíPlzeňský kraj
Dvořák David david.dvorak@znalec-auto.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaHlavní město Praha
Dvořák Michal dvorak@stkvlasim.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaHlavní město Praha
Gotthard Jiří jgotthardznalec@gmail.comDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaHlavní město Praha
Kapička Zdeněk zdenek.kapicka@kapauto.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaHlavní město Praha
Klášterka Milan milan.klasterka@worldonline.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaPlzeňský kraj
Kopal Libor libor.kopal@email.czDoprava a strojírenství PrahaDoprava, StrojírenstvíStředočeský kraj
Kratochvíle Petr kratochvilepetr@gmail.comDoprava a strojírenství PrahaEkonomika, StrojírenstvíHlavní město Praha
Kraus Miroslav kraus@knav.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaStředočeský kraj
Kroupar Petr petr.kroupar@tiscali.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomika, Doprava, StrojírenstvíHlavní město Praha
Kulič Michal michal.kulic@znaleckyinstitut.cz, info@znaleckyinstitut.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaStředočeský kraj
Langer Ivan ivan.langer@atlas.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaHlavní město Praha
Libertin Josef bozena.libertin@centrum.cz, josef.libertin@usi.vutbr.czDoprava a strojírenství PrahaDoprava, EkonomikaMoravskoslezský kraj
Limax Karel k.limax@volny.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaStředočeský kraj
Marčík Ladislav marcik.ladislav@subaru-alm.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaHlavní město Praha
Petrýdes Jan j.petrydes@seznam.czDoprava a strojírenství PrahaStrojírenství, EkonomikaHlavní město Praha
Pinkas Ctirad cpitkin@atlas.czDoprava a strojírenství PrahaDoprava, StrojírenstvíStředočeský kraj
Rázek Vítězslav vitezslav.razek@fs.cvut.cz, vitezslav.razek@seznam.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomika, StrojírenstvíStředočeský kraj
Regner Miroslav miroslav.regner@volny.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaHlavní město Praha
Rosol Petr rosol@autoexpert.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomika, StrojírenstvíHlavní město Praha
Rozlivka Tomáš t.rozlivka@seznam.czDoprava a strojírenství PrahaDoprava, Ekonomika, StrojírenstvíÚstecký kraj
Sádlo Zdeněk k.sadlo@cez.cz, sadlos@post.czDoprava a strojírenství PrahaDoprava, EkonomikaStředočeský kraj
Stránský Miloš milstransky@tiscali.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaStředočeský kraj
Strouhal Tomáš strouhaltomas@seznam.czDoprava a strojírenství PrahaStrojírenství, Ekonomika, DopravaStředočeský kraj
Suda Petr petr.suda@sudaauto.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaHlavní město Praha
Svoboda Michael svoboda@ams-znalec.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomika, StrojírenstvíHlavní město Praha
Štefáček František fs77@seznam.cz, fanda@stefacek.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomika, Strojírenství, DopravaÚstecký kraj
Toman Pavel pavel_auto@volny.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaHlavní město Praha
Topol Libor libortopol@seznam.czDoprava a strojírenství PrahaStrojírenství, Doprava, EkonomikaStředočeský kraj
Trávník Vlastimil info@soudni-znalci.infoDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaJihomoravský kraj
Uhlíř Jan uhlir.j@tiscali.czDoprava a strojírenství Praha, Ekonomika, Ochrana přírody, StrojírenstvíStředočeský kraj
Vondruška Jiří jiri.vondruska@mesto-vlasim.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomika, StrojírenstvíStředočeský kraj
Woitsch Milan milan.woitsch@volvo.comDoprava a strojírenství PrahaDoprava, Ekonomika, StrojírenstvíHlavní město Praha
Žalman Petr petr.zalman@volny.cz, www.znaleckakancelar.estranky.czDoprava a strojírenství PrahaEkonomikaHlavní město Praha